پیشنهاد هایی برای شما

شخصیت شناسی از روی جوراب

شخصیت شناسی از روی جوراب

شناختن آدم ها در همان نگاه اول یا چند دقیقه اول سخت است. انتخاب جوراب هایی که می پوشید ممکن است بی اهمیتی به نظر برسد ولی تا حد زیادی درمورد شخصیت شما صحبت می کند. چه اهل خرید زود به زود جوراب باشید چه جزء اون دسته آدم هایی باشید که سالی دو سه بار بیشتر جوراب نمی خرند، جوراب های شما در مورد شخصیت و سبک زندگی شما به بقیه میگویند. دوست دارید بدانید دقیقا جوراب ها در مورد شما چی میگویند؟! در ادامه این مقاله با جوراب فانتزی همراه باشید.

 

شخصیت شناسی از روی جوراب مارک دار

افرادی که علاقه به پوشیدن جوراب مارک دار دارند، بیش از اندازه علاقه مند به دیده شدن و جلب توجه هستند و برایشان مهم است که تمام جزئیاتش پوشش آنهاف خاص و منحصربه فرد باشد.

 

شخصیت شناسی از روی جوراب مشکی ساده

جوراب های مشکی ساده یک انتخاب ایمن و محافظه کارانه برای ست کردن با اکثر لباس های غیر رسمی تجاری و شیک هستند. پوشیدن جوراب‌های مشکی با لباس‌های مناسب میهمانی، نشان می‌دهد که حواستان به همه چیز در اطراف و زندگی تان جمع است.

جوراب‌های مشکی نشان می‌دهند که شما تمایل ندارید از قواعد خود خارج شوید یا به خارج از چارچوب فکر کنید. اگر می خواهید خلاق یا جسور دیده شوید، جوراب های مشکی ساده این کار را انجام نمی دهند.

 

شخصیت شناسی از روی جوراب راه راه

اگر علاقه به پوشیدن جوراب های راه راه دارید پس احتمالا شما از آن دسته افرادی هستید که مرزها را به راحتی کنار زده و برای رسیدن به اهداف خود از همه موانع عبور میکنید. طرح راه راه جوراب،  برای افراد خلاق و افرادی که می دانند چگونه خود را جدی بگیرند عالی است.

 

شخصیت شناسی از روی جوراب

 

 

شخصیت شناسی از روی جوراب های کهنه و سوراخ

شخصیت شناسی از روی جوراب، اگر جوراب‌های سوراخ‌دار یا رنگ‌ پریده می‌پوشید، به دنیا نشان می‌دهید که برایتان خیلی از مسائل، مهم نیست و متاسفانه این یعنی شما فردی نیستید که به ظاهرتان اهمیت کافی بدهید و به همین واسطه دیگران شما را فردی میبینند که چندان نمیتوان روی او حساب کرد. بی اهمیتی به ظاهر کم کم به بی توجهی به مسائل مهمتر هم سرایت کرده و نتیجه ای حاصل می شود که قطعا برایتان قابل پیش بینی است.

 

شخصیت شناسی از روی جوراب قهوه ای ساده

اگر لباس قهوه‌ای یا خاکی می‌پوشید، انتخاب جوراب‌های قهوه‌ای ساده نشان می‌دهند که می‌دانید چگونه لباس مناسب بپوشید و با رنگ‌ها هماهنگ شوید. با این حال، قهوه ای رنگی است که به لحاظ انرژی نسبتاً ضعیف بوده و جوراب های قهوه ای برای افرادی که می خواهند در معرض دید نباشند و حواس اطرافیان بیش از حد به جزئیات پوشش آنها پرت نشود، مناسب تر است. رنگ قهوه ای برای جوراب چندان محبوبیت ندارد اما اگر از جلب توجه هراس دارید، انتخاب خوبی برای شماست.

 

شخصیت شناسی از روی جوراب سفید ساده

جوراب های سفید ساده، اسپرت و ورزشی هستند که پوشیدن آنها نشان می دهد که برای رفتن به هر جایی آماده هستید. افرادی که جوراب سفید را به هر رنگ جوراب دیگری ترجیح میدهند غالبا اعتماد بنفس بالاتری نسبت به دیگران داشته و از اینکه در هر جمعی، مدیریت گفتگو را در دست بگیرند هراسی ندارند.

 

شخصیت شناسی از روی جوراب رنگی رنگی

جوراب های رنگی در همه اشکالشان، نشان می دهد که شما اعتماد به نفس بالا داشته و حرفی برای گفتن دارید. شما مایلید که شخصیت تان در حال دیده شدن باشد. اگر بلد باشید رنگ ها را با هم هماهنگکنید و حس تعادل خوبی داشته باشید، استفاده از جوراب های رنگی به شما کمک می کند. معمولاً رنگ‌هایی را انتخاب می‌کنید که مکمل بقیه لباس‌هایتان هستند، رنگ‌های سرد با رنگ‌های سرد مانند آبی یا سبز، اما کنتراست نیز می‌تواند تأثیری جذاب داشته باشد.

 

شخصیت شناسی از روی جوراب های طرح دار

وقتی درباره جوراب های طرح دار صحبت میکنیم، شروع به مواجهه با عباراتی همچون جسورانه و با درایت در شخصیت فرد، می کنیم. استفاده از جوراب های طرح دار نشان می دهند که شما یک روش سازمان یافته و ساختار یافته برای انجام کارهایتان دارید و در کار شما احتمالاً همه چیز بی عیب است و در جای خود قرار دارد.

 

شخصیت شناسی از روی جوراب

 

 

شخصیت شناسی افراد بدون جوراب

انتخاب نپوشیدن جوراب با کفش هایی که معمولاً به جوراب نیاز دارند، نشان می دهد که شما فردی خشک و احتمالاً کمی عصبی هستید. به عقیده برخی نپوشیدن جوراب نشان از بد سلیقگی است اما همهیش نظرات یکسان نیست.

 

شخصیت شناسی از روی جوراب زرد

شخصیت شناسی از روی جوراب، رنگ زرد به عنوان نماد دانش و زیرکی در نظر گرفته می‌شود و افرادی که جوراب‌های زرد را انتخاب می‌کنند، معمولاً افراد باهوشی هستند.

 

شخصیت شناسی از روی جوراب آبی

شخصیت شناسی از روی جوراب، رنگ آبی به عنوان نماد صلح جویی شناخته می‌شود و افرادی که از جوراب‌های آبی استفاده می‌کنند، اعتماد به نفس بالایی دارند و خوی آرام و هماهنگی دارند. آنها از استرس به دور هستند.

 

شخصیت شناسی از روی جوراب سبز

افرادی که جوراب‌های سبز می‌پوشند، نماد آرامش و تعادل روحی هستند و احساس شادی و پیشرفت را تجربه می‌کنند. در معاشرت با این افراد، شما نیز احساس خوبی خواهید داشت.

 

کلام آخر

اگر فکر می‌کنید کسی متوجه جوراب‌های شما نمی‌شود و به همین دلیل در تأثیری که شما ایجاد می‌کنید نقشی ندارند، بهتر است دوباره فکر کنید، چراکه اطرافیانتان متوجه آنها می شوند.  مردم نه تنها متوجه جوراب های شما می شوند، بلکه بر اساس جوراب هایتان درباره شما قضاوت می کنند. در این مقاله سعی شد شخصیت افراد را با رنگ و طرح جورابشان برسی کنیم، ولی با این حال شخصیت چیزی نیست که بتوان سریع از روی رنگ لباس، به آن پی برد.

ممنون از همراهی شما…

دیگران مشاهده کردند

سوالات رایج این مطلب

تگ های مرتبط

آیا این مطلب را پسندیدید؟
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 57 = 61

مطالب منتخب سردبیر